„Чардафон" на мач от бронзовите медали

Димитър Тодоров с 31 точки за разгрома над "Локомотив"

Повече...

3 точки не стигнаха на „Чардафон" - 74:77

Габровският тим бе на път да прекъсне серията на "Етър 49" от 14 последователни победи

Повече...

„Чардафон" издържа едно полувреме, вече е четвърти

Троян бяха без лидера си Цветослав Острев, но въпреки това доминираха през целия мач

Повече...

„Чардафон" с лежерна победа срещу “Етрос" - 89:58

Габровският тим дели второ-четвърто място с "Локомотив" и "Дрийм тийм Троян"

Повече...

Митака с 36 точки срещу „Алеко", Джордъна недоволен

Наставникът на "Чардафон" е разочарован от малката разлика - само 30 точки

Повече...

Загуба на старта, „Чардафон" без шансове срещу „Етър 49"

Габровският тим бе равностоен само през втората четвърт

Повече...

Без Пламен Илиев "Зограф" не устоя на "Локомотив"

Тревненският "Зограф" понатрупа минимални загуби в първенството на ББЛ "Б група Център", но отново показа, че отборът има потенциал

Повече...

"Чардафон" дръпна на "Гочита" с 1:0 в четвъртфинала

В събота, във великотърновската зала "Ивайло", габровският "чардафон" се наложи убедително над местния "Гочита" с 69:48 и дръпна с 1:0 в четвъртфиналната серия от шампионата на ББЛ "Б група център".

Повече...

"Чардафон" начело в ББЛ "Б" група Център, Цецо Минев със 7 тройки

Седем тройки от 11 опита наниза Цветомир Минев при победата в събота на "Чардафон" срещу великотърновския "Ударник" със 72:61 в мач от втория кръг на шампионата на ББЛ "Б" група Център.

Повече...

"Чардафон" на финал, Антонио очаква купа

Съперник на "Чардафон" ще са "Предаторс" или "Борисов студио"

Повече...

"Чардафон" първи и трети след две победи в ББЛ "Б група Център"

Отборите на габровския "Чардафон" окупираха първо и трето място в шампионата на ББЛ "Б група Център", след като в събота постигнаха две победи в мачове от четиринадесетия кръг.

Повече...

Антонио Станков с требъл за разгром срещу "Локомотив"

Впечатляващ требъл - 10 борби, 10 асистенции, 24 точки, резултиращ в коефицент за ефективност 36, постигна играещият треньор на "Чардафон" Антонио Станков в осмия кръг от първенството на баскетболната "Б" група Център.

Повече...

С човек по-малко „Янтра“ удари „Добруджа“ – 2:1

След изключително спорна дузпа и 45 минути игра с човек по-малко, отборът на „Янтра“ най-накрая сложи край на дългата серия от мачове без победа във Втора професионална лига и се наложи над състава на „Добруджа“ на стадион „Христо Ботев“ с 2:1.